W dniu 16 lutego dzieci z grupy II zaprezentowały program artystyczny dla swoich Babć i Dziadków.
15-02-2024

Teatr Iluzji

W dniu dzisiejszym przedszkolaki uczestniczyły w Teatrze Iluzji. Emocje były ogromne :)
14-02-2024

#walentynkowelove

Walentynki były doskonałym dniem dla wszystkich przedszkolaków z naszego przedszkola - prawdziwym, czerwonym dniem przyjaźni.
Święto Pączka w  grupie IV był dniem niewątpliwie bardzo słodkim.
W dniu dzisiejszym starszaki z grupy V poprzez gry intensywnie rozwijały słownictwo, ćwiczyły koncentrację, szybkie myślenie, uczyły się kodowania, ćwiczyły motorykę małą, głosowały i doskonaliły umiejetność globalnego czytania.
Serdecznie zapraszamy przyszłych przedszkolaków i ich rodziców na Dzień Otwarty w naszym przedszkolu w dniu 24 lutego (sobota) w godzinach 10.00-12.00 :)
W dniu 26 stycznia przedszkolaki z grupy MOTYLKÓW zaprezentowały swój kosmiczny występ artystyczny dla przybyłych Babć i Dziadków.
Prawdziwie tanecznym krokiem wkroczyliśmy w nowy rok. Dzisiejszy koncert muzyczny odbył się w karnawałowym stylu. Zagościły rockowe brzmienia i nie tylko.
W dniu 22 stycznia grupy IV i V grupy obejrzały występ artystyczny uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 12,
"Na śniegu leżymy, aniołki robimy. Świetnie się bawimy, bo zimę lubimy"

Czwartek 28 marca 2024

Aleksander, Doroteusz, Guntram, Renata, Ingbert, Joanna, Kastor, Malachiasz, Malkolm, Pryskus, Rogat