Przedszkolaki z grupy MOTYLKÓW uczestniczyły w zajęciach z wykorzystaniem soli kuchennej, efektem których były piękne zimowe lampiony.
W grudniu dzieci z grupy MOTYLKÓW udały się z wizytą do szkoły Podstawowej nr 12 w Piotrkowie Trybunalskim.
W dniu 15 grudnia przedszkolaki miały okazję obejrzeć spektakl pt. "Dziadek do orzechów" oraz uczestniczyć w zajęciach tanecznych prowadzanych przez pania Zuzannę Małolepszą z "Akademi tańca" we współpracy z "Busolą".
Nasza placówka cyklicznie wspiera Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w naszym mieście.
Dzisiejszy Koncert Filharmonii Łódzkiej upłynął pod znakiem dźwięków płynących z fagotu, którego prezentacji dokonała Pani Ania.
W tym tygodniu starszaki z grupy PSZCZÓŁEK pojechały do MEDIATEKI na lekcję bibioteczną.
W grupie IV odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe, podczas których dzieci wraz ze swoimi Rodzicami i Babciami przygotowały ozdoby świąteczne na tegoroczny przedszkolny kiermasz bożonarodzeniowy.
Serdecznie zapraszamy na tegoroczny kiermasz ozdób świątecznych. Zachęcamy do przedświątecznych zakupów :)
06-12-2023

MIKOŁAJKI 2023

Wizyta Świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku.
W pierwszym tygodniu grudnia dzieci z grupy II udały się z wizytą do pobliskiej Biblioteki.

Czwartek 25 kwietnia 2024

Kaliksta, Ewodia, Markusław, Jarosław, Ewodiusz, Marek, Piotr