Maluszki z grupy I uwielbiają zabawy z wykorzystaniem klocków gimnastycznych.
Przedszkolaki z grupy IV wybrały się na ciekawą wycieczkę do jednego z hipermarketu Auchan.
Przedszkolaki z grupy I przygotowują sie na nadejście wiosny:)
"Zima śliczna-ekologiczna" - pod takim hasłem przebiegał miedzyprzedszkolny konkurs zorganizowany przez Przedszkole Samorządowe Nr 1.
Dzisiejszy koncert muzyczny był naprawdę wyjątkowy a to za sprawą instrumentów perkusyjnych, których prezentacji dokonał specjalny gość.
W poprzednim tygodniu przedszkolaki uczestniczyły w spotkaniu nt źródeł odnawialnych.
Dzisiaj dzieci z grupy V odkryły fascynujący artefakt - jajo dinozaura!
Wielki Dinozaur, to ja wielką paszczę ma, wielkie łapy, wielkie nogi oraz ogon do podłogi, uciekaj, bo cię zje...
BIEDRONKI obchodziły dziś nietypowe święto.
W poprzednim tygodniu dzieci z grupy PSZCZÓŁEK na podsumowanie tematyki tygodnia:  "Robimy zakupy w sklepie", wybrały się na wycieczkę do pobliskiego supermarketu.

Czwartek 02 maja 2024

Zoe, Borys, Zygmunta, Walter, Gwalbert, Walbert, Waldebert, Witomir, Atanazy, Walenty, Zygmunt, Anatol