Grupa MOTYLKÓW uczestniczyła w autorskim spotkaniu z ciocią Małgosią. Dziękujemy za przemiły czas, zapraszamy częściej :)
Dzieci z grupy II wybrały się na wycieczkę do Mediateki w Piotrkowie Tryb.
Jesteśmy dumni z Zosi i Karola z grupy PSZCZÓŁEK, którzy w dniu dzisiejszym zdobyli III miejsce w konkursie „Wiosna w wierszu i piosence - poznaj owady” w PS nr 24.
W ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" grupę ŻABEK odwiedziła mama Hani, która przeczytała przedszkolakom opowiadanie o Kici-Koci.
Na Dzień Czekolady piekliśmy w przedszkolu pyszne babeczki czekoladowe!
Dziś grupę JEŻYKÓW odwiedził wyjątkowy gość - pani Małgosia.
W dniu dzisiejszym przedszkolaki poznały tajniki wykonywanych zawodów. Czynnie mogły uczestniczyć w pracy fryzjerów i Pań kosmetyczek,a także skorzystać z usług oferowanych w salonie.
W dniu 9 kwietnia grupa MOTYLKÓW pojechała na wycieczkę do Teatru Piccolo w Łodzi na spektakl pt."Złota kaczka i Duch starego zamku".
W dniu dzisiejszym starszaki z grupy PSZCZÓŁEK reprezentowały nasze przedszkole w Spartakiadzie Sportowej na OSiR organizowanej przez PS nr 14.
W dniu dzisiejszym przedszkolaki obejrzały teatrzyk pt. "Przygody Baltazara Gąbki".

Piątek 19 kwietnia 2024

Konrada, Leontyna, Werner, Leona, Włodzimierz, Irydion, Cieszyrad, Leon, Pafnucy