Za nami wyjątkowe zakończenie roku w grupie II „Motylki”. Najmodniejsze propozycje w tym sezonie 👗👒🕶️ prezentowały nasze dzieci, które z dumą i uśmiechem wcieliły się w rolę modeli i modelek. Na przedszkolnym wybiegu nie zabrakło kolorowych, kreatywnych i oryginalnych stylizacji 🌸✨.
Pokaz mody dostarczył wszystkim wielu radości 😊 i niezapomnianych wrażeń 🎉. To był dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i wspólnej zabawy ❤️.
Dziękujemy dzieciom za cały rok pełen pięknych chwil 🌈, a rodzicom za współpracę i wsparcie 🤝. Życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych i pełnych przygód wakacji! ☀️🏖️🍉
Pokaz mody dostarczył wszystkim wielu radości 😊 i niezapomnianych wrażeń 🎉. To był dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i wspólnej zabawy ❤️.
Dziękujemy dzieciom za cały rok pełen pięknych chwil 🌈, a rodzicom za współpracę i wsparcie 🤝. Życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych i pełnych przygód wakacji! ☀️🏖️🍉