Marcel i Wiktor z III gr. reprezentowali nasze przedszkole w konkursie "Wiosna w wierszu i piosence"🌷, organizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 24.
Dziękujemy serdecznie naszym reprezentantom❤️, byliście świetni. 👏
Dziękujemy serdecznie naszym reprezentantom❤️, byliście świetni. 👏