Maluszki z grupy BIEDRONEK obchodziły dziś Dzień Postaci z Bajek.
Dziś dzieci z grupy II świętowały w przedszkolu "Dzień Dyni".
Dzień Dyni w grupie JEŻYKÓW.
A tak DZIEŃ DYNI świętowały dzieci z grupy IV :)
W dniu 30 października przedszkolaki z grupy V wykonały z okazji Święta Dyni kolorowe, dyniowe cudaki.
Słowami tej właśnie rymowanki maluszki z grupy I rozpoczęły dziś wielkie ŚWIĘTO DYNI.
W poprzednim tygodniu, grupa JEŻYKÓW szukała jesieni w Parku Belzackim.
Nasze przedszkole włączyło się w akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej „SZKOŁA PAMIĘTA”. Celem akcji było uwrażliwienie młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o ludziach, bohaterach, którzy związani byli z historią naszego regionu, naszej społeczności.
W dniu wczorajszym w MOK-U odbyło się rozstrzygnięcie konkursu "Śpiewająca Fantazja", którego reprezentantem były dzieci z grupy MOTYLKÓW.
W dniu dzisiejszym dwoje dzieci z grupy MOTYLKÓW wzięło udział w Przedszkolnym Konkursie Master Chef zorganizowanym przez PS nr 26.

Piątek 17 maja 2024

Weronika, Paschalis, Herakliusz, Sławomir, Bruno, Wiktor, Montan