Wraz z początkiem tygodnia starszaki z grupy V pojechały na wycieczkę do Fabryki Bombek Szkło-Dekor w Piotrkowie Trybunalskim.
W dniu dzisiejszym odbył się kolejny koncert muzyczny, podczas którego przedszkolaki bawiły się w rytm meksykańskich utworów.
Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym.
Zachęcamy wszystkich naszych podopiecznych wraz z rodzicami do wsparcia akcji
W najmłodszej grupie maluszków obchodziliśmy dziś "ŚWIĘTO KREDKI".
W dniu 20 listopada starszaki z grupy MOTYLKÓW obchodziły Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka.
W tym tygodniu dziewczynki z grupy V - Julia i Hania, wzięły udział w konkursie „Moja mała Ojczyzna”, zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 5 w Piotrkowie Tryb.
Drodzy Rodzice. Zachęcamy do włączenia się wraz z naszym przedszkolem do akcji charytatywnej na rzecz pomocy dzieciom z Domu dziecka "Schronienie - Lniana" w Łodzi.
Wiktoria i Milan reprezentowali w tym tygodniu nasze przedszkole w festiwalu "Jesień w wierszu i piosence", zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 19.
Dnia 10 listopada w naszym przedszkolu odbył się uroczysty apel z okazji Święta Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Piątek 17 maja 2024

Weronika, Paschalis, Herakliusz, Sławomir, Bruno, Wiktor, Montan