Przedszkole Samorządowe nr 15 w Piotrkowie Trybunalskim

W naszym przedszkolu sezon jesienny uważamy za otwarty. 23 września GRUPA IV oficjalnie powitała nową porę roku, która będzie panować przez najbliższe miesiące.
W dniu 23 września przedszkolaki z grupy II udały się z wizytą do Miejskiej Biblioteki Publicznej, mieszczącej sie nieopodal przedszkola.
W dniu 23 września zawitał do naszego przedszkola Teatr Lalki Widzimisie, którego aktorzy opowiedzieli dzieciom bajkę o Jasiu i Małgosi.
W dniu 22 września starszaki z grupy V pojechały na wycieczkę autokarową do Orientarium Zoo w Łodzi.
Sowy hucznie obchodzą swoje święto :)
Nasi najmłodsi wychowankowie z grupy I  również obchodzili swoje pierwsze przedszkolne święto :)
W dniu dzisiejszym PSZCZÓŁKI obchodziły swoje przedszkolne święto :)
Tegoroczny Dzień Przedszkolaka upłynął w radosnym nastroju.
A tak w dniu dzisiejszym MOTYLKI świętowały swój dzień :)
W dniu 20 września przedszkolaki z grupy III uczestniczyły w Akcji "Sprzątanie Świata".

Niedziela 28 czerwca 2026

Paweł, Ekhard, Józef, Zbrosław, Leon, Serena, Leona, Ireneusz, Plutarch, Ekard, Jakert, Heron