Przedszkole Samorządowe nr 15 w Piotrkowie Trybunalskim

W dniu dzisiejszym dzieci z grupy III wraz z wychowawcą odwiedziły pizzerię „Sjesta ” w Piotrkowie Trybunalskim.
W dniu 19 października starszaki z grupy V wybrały się na spektakl pt. "Recepta na odwagę", który odbył sie w MOK-u w Piotrkowie Trybunalskim.
W dniu 19 października dzieci z grupy III obejrzały spektakl teatralny pt. "Recepta na odwagę", który odbył się w MOK-u w Piotrkowie Trybunalskim.
W dniu dzisiejszym odbył się w naszym przedszkolu drugi koncert Filharmonii Łódzkiej.
Dzieci z grupy IV odwiedziły pobliską bibliotekę. Tematem spotkania były "Dobre Maniery czyli jak dobrze się zachowywać".
Dzieci z grupy II dobrze wiedzą, że ruch to samo zdrowie :)
W dniu dzisiejszym grupa naszych najmłodszych wychowanków wybrała się na spacer w poblizu przedszkola.
Dzieci z grupy III malowały farbami do utworu "Jesień" A. Vivaldiego.
Przedszkolaki z grupy II wybrały się na spacer w poblizu przedszkola, który zaowocował jesienna sesją zdjęciową.
Liście, listki, listeczki wokół...

Niedziela 28 czerwca 2026

Paweł, Ekhard, Józef, Zbrosław, Leon, Serena, Leona, Ireneusz, Plutarch, Ekard, Jakert, Heron