Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Piotrkowie Tryb. przyłączyli sie do ogólnopolskiej akcji głośnego czytania.
Ten dzień to święto wszystkich przedszkolaków.
Dzieci z gr II i V pojechały na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego "Dwa Stawy" w Sulejowie.
Starszaki z gr V odwiedziły malownicze ruiny zamku w Ogrodzieńcu. Dopisała pogoda, dobre humory i zainteresowanie dzieci, niestety poszukiwania Białej Damy się nie powiodły... Ale i tak mali podróżnicy przywieźli z wycieczki kolorowe wspomnienia.
Starszaki z gr V wzięły udział w corocznie organizowanych przez OSiR zawodach pływackich.
Przedszkolaki uwielbiają wycieczki! Dzieci z gr III pojechały na dwudniowe Zielone Przedszkole.
Co roku w tym dniu organizowane są wspaniałe atrakcje. To ma być przecież najweselszy dzień w roku.
Co miesiąc w naszym przedszkolu gościmy artystów z Łódzkiego Towarzystwa Muzycznego z Łodzi.
Przedszkolaki z gr III pięknie uczciły święto rodziców. Śpiewająco złożyły życzenia swoim Mamusiom i Tatusiom
Dzieci z gr II pojechały na wycieczke do Ujazdu

Piątek 17 maja 2024