W tym roku gr V reprezentowała nasze przedszkole w konkursie organizowanym przez Miejską Biblioteke Publiczna "Bajkowa Parada"
Rodzice dzieci z gr II zaprezentowali dla swoich dzieci bajkę "Królewna Śnieżka".

Przedszkolaki z gr IV wybrały sie na wycieczke do Borysewa.
Starszaki z gr V uczestniczyły w cyklicznych koncertach organizowanych dla przedszkolaków w Państwowej Szkole Muzycznej.
Dzieci z gr III wzięły udział w Festiwalu Twórczości Dziecięcej "Fantazja" organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Tryb.

29. 04. 2016r.  odbyła się w naszym przedszkolu kolejna edycja Międzyprzedszkolnego konkursu "Bezpieczny Przedszkolak".
Przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do łódzkiego teatru na przedstawienie "Tajemnice wesołego miasteczka"
Dziewczynki z gr III reprezentowały nasze przedszkole w miedzyprzedszkolnym festiwalu, gdzie w bardzo piękny i ciekawy sposób zaprezentowały wiersz "Śnieżek" akompaniujac sobie na instrumentach perkusyjnych.
Tym razem nasze przedszkole miało kolor czerwony.
Starszaki z gr IV zaprezentowały swoim Babciom i Dziadkom piękny montaż słowno - muzyczny składając w ten sposów życzenia ukochanym Dziadkom.

Piątek 17 maja 2024

Weronika, Paschalis, Herakliusz, Sławomir, Bruno, Wiktor, Montan