Dzieci z gr V przygotowały piękną inscenizację bajki i Królewnie Śnieżce, którą z ciepłymi życzeniami zaprezentowały swoim Babciom i Dziadkom. Do obejrzenia tej bajkizaproszone zostały także pierwszaki ze Szkoły Podstawowej nr 12. Wszystkim widzom przedstawienie bardzo się podobało
Wróżki, wiedźmy, policjanci, supermeni i wiele innych postaci gościło w naszym przedszkolu! Bal karnawałowy to wspaniała okazja aby poczuć się jak swój ulubiony bohater. Barwne i fanazyjne stroje, głośna muzyka, zabawa i tańce - to właśnie jest karnawał w naszym przedszkolu!
Dzieci z gr III pokazały swoje aktorskie umiejetności podczas przewrotnego przedstawienia jasełkowego.
Przedszkolaki z gr IV zaprezentowały dla swoich rodziców piękną Jasełkę.
 Dzieci z gr V zaprezentowały swoim rodzicom piękne przedstawienie jasełkowe.
W naszym przedszkolu odbył się konkurs plastyczny na najpiekniejszy stroik świąteczny.
Rodzice dzieci z gr V zorganizowali dla dzieci przedstawienie pt"Smerfy", w którym.....sami wystąpili.
Dzieci z gr V podczas profesjonalnych warsztatów poznały tajniki dekorowania świątecznych bombek.
7. 12. 2015r. nasze przedszkole odwiedził, ku ogromnej uciesze dzieci - Święty Mikołaj!!!
Dzieci z gr V wzięły udział w Mikołajkowych zawodach na basenie OSiR

Piątek 17 maja 2024