Celem priorytetowym naszego przedszkola jest rozwijanie kreatywności dzieci poprzez twórcze działania. Traktujemy każde dziecko w sposób indywidualny, zapewniając mu wszechstronny rozwój zgodny z jego możliwościami, przygotowujemy je do odnoszenia sukcesów w szkole i do radzenia sobie z porażkami i trudnościami. Nasze przedszkole promuje wielostronne działania twórcze dzieci, dzięki którym nabywają wysoką motywację poznawczą, stają się radosne i aktywne.
     W przedszkolu posiadamy wysoko wykwalifikowaną, ambitną kadrę pedagogiczną oraz uśmiechnięty i pomocny personel administracyjno-obsługowy. Oferujemy dzieciom zajęcia z języka angielskiego, zajęcia logopedyczne oraz zajęcia terapeutyczno-edukacyjne dla dzieci ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi oraz orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego.
     W budynku przedszkola znajduje się 5 przestronnych sal, z bezpośrednim dostępem do łazienek przystosowanych do potrzeb i możliwości dzieci. Każda sala posiada kąciki dydaktyczne, systematycznie wzbogacane w różnorodne materiały.
     Placówka posiada duży, nasłoneczniony ogród z miejscami zacienionymi przez drzewa oraz placem zabaw.
     Szczególną wagę przykładamy do prawidłowego, zdrowego żywienia naszych wychowanków. Wszystkie posiłki, przygotowywane i komponowane są ze świeżych produktów wysokiej jakości, w przedszkolnej kuchni. Staramy się wzbogacać dietę dzieci o zioła i świeże soki.

W związku z brakiem możliwości zwiedzania naszego przedszkola w tym roku szkolnym,  zachęcamy Państwa do zapoznania się z galerią zdjęć prezentujących naszą placówkę.

SERDECZNE ZAPRASZAMY DO NASZEGO PRZEDSZKOLA  :-)