Przedszkole Samorządowe nr 15 w Piotrkowie Trybunalskim

 
Po cztrerech, wspólnie spędzonych latach, przyszedł dzień pożegnania z przedszkolem.
To niezwykłe miejsce, pelne ogromnych ... owadów!
Piękny program artystyczny w wykonaniu dzieciaków z gr IV - kończymy rok szkolny i zaczynamy WAKACJE!!!
Kolorowo, ze śpiewem na ustach i radośnie "maluszki" świętowały zakończenie roku oraz składały życzenia swoim rodzicom.
Piękny program na zakończenie roku zaprezentowały przedszkolaki z gr III.
Dzieciaki z naszego przedszkola wspólnie z kolegami z PS nr 7 wzięły udział w przedsięwzieciu promującym zdrowy tryb życia.
To chyba ulubiony dzień wszystkich dzieci na całym Świecie!
Sześciolatki doskonaliły swoje umiejętności  i sprawdzały wiedzę o ruchu drogowym.
Maluszki z gr I pojechaly na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego "Dwa Stawy" w Sulejowie.

Niedziela 28 czerwca 2026

Paweł, Ekhard, Józef, Zbrosław, Leon, Serena, Leona, Ireneusz, Plutarch, Ekard, Jakert, Heron