30-06-2024

WAKACJE!

Rodzice, dzieciaki! Nadszedł czas pożegnań, dziś widzimy się ostatni raz, ale nie martwcie się, po wakacjach ponownie wszyscy się spotkamy. Uściski i do zobaczenia we wrześniu, piąteczka!!!
Super bawiliśmy się podczas dzisiejszego koncertu. Do zobaczenia po wakacjach, cześć!
W dniu dzisiejszym grupa BIEDRONEK z radością powitała lato i nadchodzące wakacje :)
Gratulujemy naszym małym artystom z grup III i IV, którzy otrzymali wyróżnienie za przepiękny występ podczas Bajkowej Parady, która odbyła się w Mediatece :)
Drodzy Wychowawcy, Pracownicy Przedszkola, Koleżanki oraz Koledzy!
W dniu 11 czerwca grupa II zaprezentowała wyjątkowy program artystyczny dla Rodziców.
Z okazji Dnia Dziecka przedszkolaki z grupy II wybrały się na lody do pobliskiej lodziarni :)
W dniu dzisiejszym odbył się w naszym przedszkolu teatrzyk pt. "Samolubny olbrzym".
W poprzednim tygodniu dzieci z grupy II wybrały się na wycieczkę do pizzerii Sjesta w Piotrkowie Trybunalskim.
W dniu 29 maja odbyło sie rozstrzygnięcie wewnątrz przedszkonego konkursu plastycznego o charakterze patriotycznym.

Sobota 27 lipca 2024

Aureli, Pantaleon, Antuza, Natalia, Bertold, Laurenty, Wszebor, Julia, Lilla