W ramach akcji "Światowego Dnia Głośnego Czytania" nasze przedszkole odwiedził wyjątkowy gość Krzysztof Chojniak - Prezydent Piotrkowa Trybunalskiego.
W dniu 16 lutego dzieci z grupy II zaprezentowały program artystyczny dla swoich Babć i Dziadków.
15-02-2024

Teatr Iluzji

W dniu dzisiejszym przedszkolaki uczestniczyły w Teatrze Iluzji. Emocje były ogromne :)
14-02-2024

#walentynkowelove

Walentynki były doskonałym dniem dla wszystkich przedszkolaków z naszego przedszkola - prawdziwym, czerwonym dniem przyjaźni.
Święto Pączka w  grupie IV był dniem niewątpliwie bardzo słodkim.
W dniu dzisiejszym starszaki z grupy V poprzez gry intensywnie rozwijały słownictwo, ćwiczyły koncentrację, szybkie myślenie, uczyły się kodowania, ćwiczyły motorykę małą, głosowały i doskonaliły umiejetność globalnego czytania.
Serdecznie zapraszamy przyszłych przedszkolaków i ich rodziców na Dzień Otwarty w naszym przedszkolu w dniu 24 lutego (sobota) w godzinach 10.00-12.00 :)
W dniu 26 stycznia przedszkolaki z grupy MOTYLKÓW zaprezentowały swój kosmiczny występ artystyczny dla przybyłych Babć i Dziadków.
Prawdziwie tanecznym krokiem wkroczyliśmy w nowy rok. Dzisiejszy koncert muzyczny odbył się w karnawałowym stylu. Zagościły rockowe brzmienia i nie tylko.
W dniu 22 stycznia grupy IV i V grupy obejrzały występ artystyczny uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 12,

Wtorek 23 kwietnia 2024

Adalbert, Wojciech, Gerard, Helena, Jerzy, Gabriela, Gerarda, Lena