22-04-2026
„Dzień Ziemi” 🌎 w gr. „Motylki.”
Nasze Motylki wiedzą, jak dbać o planetę! 🌱💚
Było segregowanie, nauka i dużo dobrej zabawy 🌿✨
Małe rączki – wielka sprawa dla Ziemi.
Było segregowanie, nauka i dużo dobrej zabawy 🌿✨
Małe rączki – wielka sprawa dla Ziemi.
15-04-2026
Wizyta stomatologa w gr. IV. 👩🏼⚕️
15 kwietnia do dzieci z gr IV przybyły Panie oraz uczennice że Szkoły Podstawowej nr 13. W ciekawy i przystępny sposób przeprowadziły pogadankę na temat dbania o zęby, prawidłowego ich szczotkowania oraz zapoznały przedszkolaki z pracą stomatologa. Dzięki spotkaniu, dzieci zrozumiały jak ważne jest dbania o swoje zęby i piękny uśmiech każdego dnia.
Podczas zajęć przedszkolaki brały udział w ciekawych eksperymentach 🧪🔍, dzięki którym mogły obserwować, jak powstają i mieszają się kolory 🎨🌈. Nie zabrakło również wesołych zabaw z kolorami tęczy 🎶🟡🔵🔴🟢, które rozwijały kreatywność i wyobraźnię dzieci.
Na zakończenie każde dziecko wykonało piękną pracę plastyczną ✂️🖍️🖌️ inspirowaną tęczą 🌈💖. To był dzień pełen radości 😄, nauki 📚 i wspólnej zabawy 👫🎉!
Zapraszamy do obejrzenia galerii ♥️
Na zakończenie każde dziecko wykonało piękną pracę plastyczną ✂️🖍️🖌️ inspirowaną tęczą 🌈💖. To był dzień pełen radości 😄, nauki 📚 i wspólnej zabawy 👫🎉!
Zapraszamy do obejrzenia galerii ♥️
09-04-2026
„Dzień Ptaków” w gr. I. 🐦⬛
🦅🦉🐦⬛
Dzieci z gr. III uczestniczyły w warsztatach ozdabiania doniczek oraz sadzenia kwiatków🌷. Grupa z wielkim zaangażowaniem wykonywała określone zadania. 🌿 Dowiedziały się również w jaki sposób pielęgnować rośliny doniczkowe.🪴
🌟 Wycieczka do EC1 – Ulica Żywiołów! 🌟
Nasze przedszkolaki odwiedziły dziś Centrum Nauki i Techniki EC1 w Łodzi. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem odkrywały tajemnice żywiołów, bawiąc się i eksperymentując. 🔥💧🌪️🌍
Pełne wrażeń wróciły do przedszkola z uśmiechami na twarzach! 😊🚌
Nasze przedszkolaki odwiedziły dziś Centrum Nauki i Techniki EC1 w Łodzi. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem odkrywały tajemnice żywiołów, bawiąc się i eksperymentując. 🔥💧🌪️🌍
Pełne wrażeń wróciły do przedszkola z uśmiechami na twarzach! 😊🚌
31-03-2026
Konkurs pt. „Wielkanocna Palemka.”🐣🌾
Z radością informujemy, że Anastazja i Wiktoriia z grupy "Motylków"zdobyły wyróżnienie w Międzyprzedszkolnym Konkursie „Wielkanocna Palemka" zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 20.Ich praca zachwyciła pomysłowością, starannością wykonania oraz piękną, świąteczną kolorystyką.
Serdecznie gratulujemy dziewczynkom tego sukcesu oraz dziękujemy za zaangażowanie w pielęgnowanie pięknych tradycji wielkanocnych.🌸🐰
Serdecznie gratulujemy dziewczynkom tego sukcesu oraz dziękujemy za zaangażowanie w pielęgnowanie pięknych tradycji wielkanocnych.🌸🐰
27-03-2026
„Dzień Teatru” 🎭 w gr. „Motylki”
Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru odwiedził nas wyjątkowy gość – mama Tymona jednego z naszych przedszkolaków, która wprowadziła dzieci w magiczny świat teatru. Dziękujemy za wspaniałe zajęcia i wspólną zabawę.
26-03-2026
„Dzień gofra” w gr. IV 😋🧇🍇🍓🥝
Dzisiejszy dzień upłynął w wyjątkowo słodkiej atmosferze. 🤭
Dzieci z radością tworzyły własne, kolorowe kompozycje z ulubionych dodatków 🍓🍌
To jeden z naszych ulubionych dni 😏❤️
Dzieci z radością tworzyły własne, kolorowe kompozycje z ulubionych dodatków 🍓🍌
To jeden z naszych ulubionych dni 😏❤️
25-03-2026
„Pierwsza pomoc przedmedyczna.”⛑️
Dnia 25.03.2026r. dzieci z gr. III i IV wzięły udział w pokazie i pogadance na temat "Pierwszej pomocy przedmedycznej".Przedszkolaki w przystępny sposób poznały zasady udzielanie pierwszej pomocy oraz utrwaliły numery alarmowe. Najwięcej emocji wzbudziły jednak ćwiczenia na fantomie. Dzieci mogły spróbować swoich sił i przekonać się, że nawet najmłodsi mogą zostać małymi bohaterami.