Dnia 25.03.2026r. dzieci z gr. III i IV wzięły udział w pokazie i pogadance na temat "Pierwszej pomocy przedmedycznej".Przedszkolaki w przystępny sposób poznały zasady udzielanie pierwszej pomocy oraz utrwaliły numery alarmowe. Najwięcej emocji wzbudziły jednak ćwiczenia na fantomie. Dzieci mogły spróbować swoich sił i przekonać się, że nawet najmłodsi mogą zostać małymi bohaterami.