Przedszkole Samorządowe nr 15 w Piotrkowie Trybunalskim

🥰 Zakończenie roku szkolnego w gr. „Biedronki.” 🐞

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 9 =
att.0vULrdid4ZReXZcuNwiNrfgpRUZd4ifszC_asugQi7Q
Grupa III zakończyła rok szkolnym pięknym występem, który ma długo pozostanie w naszej pamięci. "Biedronki" przedstawiły historię Misia, Lalki oraz Spidermana, którzy martwili się końcem roku szkolnego.
Gratulujemy naszym cudownym artystom. ❤️
powrót