Grupa III zakończyła rok szkolnym pięknym występem, który ma długo pozostanie w naszej pamięci. "Biedronki" przedstawiły historię Misia, Lalki oraz Spidermana, którzy martwili się końcem roku szkolnego.
Gratulujemy naszym cudownym artystom. ❤️
Gratulujemy naszym cudownym artystom. ❤️