Dnia 12 czerwca 2026r. odbyło się w naszym przedszkolu uroczyste pożegnanie starszaków. Podczas występów dzieci zaprezentowały wiersze pełne wspomnień i podziękowań, także piosenki i taniec. Po głównej części programu nadszedł czas na podziękowania oraz wręczenie dzieciom dyplomów, książek, zdjęć oraz słodkich niespodzianek. Były łzy wzruszenia zarówno u rodziców, pań, jak i u dzieci. Zwieńczeniem całej uroczystości był pyszny tort.
Naszym Absolwentom dziękujemy za każdy wspólny dzień oraz życzymy im wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych ♥️
Naszym Absolwentom dziękujemy za każdy wspólny dzień oraz życzymy im wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych ♥️