"Na śniegu leżymy, aniołki robimy. Świetnie się bawimy, bo zimę lubimy"
Przedszkolaki z grupy III wzięły udział w projekcie zorganizowanym przez UOKiK. Dzieci poznały znaczenia słów: konsument, reklamacja, paragon itp.
Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka – w takiej atmosferze bawiły się dzieci 19 lutego podczas Balu Karnawałowego.
W dniu 10 stycznia przedszkolaki obejrzały przedstawienie teatralne pt. "Trzy świnki" w wykonaniu aktorów z Teatru WIDZIMISIE.
Pani Renatka wraz z JEŻYKAMI po raz ostatni przygotowała przepyszne babeczki oraz ciasto marchewkowe. Dziękujemy za wspólne lata oraz słodki poczęstunek
Przedszkolaki z grupy MOTYLKÓW wykonały przepiękne malunki farbami na folii malarskiej.
Przedszkolaki z grupy IV życzą wszystkim Zdrowych, Spokojnych oraz Radosnych Świąt Bożego Narodzenia!
22-12-2023

Powitanie ZIMY

W dniu dzisiejszym do naszego przedszkola zawitała Pani Zima, która obrzuciła nas śnieżynkami oraz śniegiem.
W dniu 20 grudnia starszaki z grupy PSZCZÓŁEK wystawiły bożonarodzeniowe przedstawienie dla swoich Rodziców.
Dzieciaki z grupy IV pozdrawiają świątecznie :)

Czwartek 25 kwietnia 2024

Kaliksta, Ewodia, Markusław, Jarosław, Ewodiusz, Marek, Piotr