Dnia 30.01.2026r. dzieci z grupy Żabek wybrały się do Szkoły Podstawowej nr 12 na przedstawienie pt.: "Bezpieczeczne ferie".
Przygotowane przez starszych kolegów i koleżanki. Uczniowie w ciekawy sposób zaprezentowali zasady warunkujące bezpieczeństwo aktywności na śniegu i lodzie. Dziękujemy za zaprószenie i dobre rady😊