Wczoraj w naszej grupie „Motylki” obchodziliśmy Walentynki.
Dzieci rozmawiały o życzliwości, przyjaźni i okazywaniu sympatii innym. Były wspólne zabawy, prace plastyczne oraz dużo uśmiechu i radości.
To był bardzo miły dzień, pełen serdeczności i pozytywnych emocji.
To był bardzo miły dzień, pełen serdeczności i pozytywnych emocji.