Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci z gr.IV przygotowały przedstawienie jasełkowe.
Mali"aktorzy"wcielając się w postacie biblijne z zaangażowaniem zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne oraz taneczne.Przedstawienie było pełne uroku oraz emocji 💕