W ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom ",grupę "Motylków " odwiedzili uczniowie kl.III z
Katolickiej Szkoły Podstawowej Sióstr Dominikanek,którzy przeczytali naszym przedszkolakom bajkę📔☺️.
Katolickiej Szkoły Podstawowej Sióstr Dominikanek,którzy przeczytali naszym przedszkolakom bajkę📔☺️.
Po wspólnym czytaniu był czas na zabawę i integrację- uśmiechom nie było końca!🥰
Serdecznie dziękujemy uczniom oraz wychowawcy za zaangażowanie i mile spędzony czas🥰🥰
Serdecznie dziękujemy uczniom oraz wychowawcy za zaangażowanie i mile spędzony czas🥰🥰