W dniu dzisiejszym dzieci z grupy IV udały się z wizytą do pobliskiego warzywniaka celem przypomnienia wyglądu oraz nazw warzyw i owoców.
2 października przedszkolaki z grupy II wybrały się na lody, by uczić święto swoich kolegów z grupy.
Jesienna praca plastyczna w wykonaniu starszaków z grupy V.
Chłopcy z najmłodszej grupy BIEDRONEK obchodzili dziś swoje pierwsze szczególne święto.
W dniu 29 września wychowankowie z grupy IV hucznie świętowali Dzień Chłopca :)
W dniu 28 września wychowankowie z grupy III pojechały na wycieczkę do Mini Zoo "Hubisiówka".
Starszaki z grupy V świętowały dziś Dzień Jabłka.
W dniu 28 września przedszkolaki z grupy II pojechały na wycieczkę do Mini Zoo "Hubisiówka".
Maluszki z grupy I powitały w tym tygodniu Panią Jesień.
W dniu 27 września odbył się w naszym przedszkolu pierwszy koncert muzyczny Filharmonii Łódzkiej.

Poniedziałek 29 kwietnia 2024

Hugo, Bogusław, Robert, Piotr, Ermentruda, Paulin, Ryta, Augustyn, Roberta, Angelina, Wiktor, Katarzyna