Nasze przedszkole włączyło się w akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej „SZKOŁA PAMIĘTA”. Celem akcji było uwrażliwienie młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o ludziach, bohaterach, którzy związani byli z historią naszego regionu, naszej społeczności.
W dniu wczorajszym w MOK-U odbyło się rozstrzygnięcie konkursu "Śpiewająca Fantazja", którego reprezentantem były dzieci z grupy MOTYLKÓW.
W dniu dzisiejszym dwoje dzieci z grupy MOTYLKÓW wzięło udział w Przedszkolnym Konkursie Master Chef zorganizowanym przez PS nr 26.
W dniu 26 października starszaki z grupy PSZCZÓŁEK pojechały do Teatru Lalek Arlekin mieszczącego się w Łodzi na spektakl teatralny pt. "Piękna i Bestia".
Dzieci z grupy V dziękują kochanym psom za ich radość, przyjaźń i miłość.
Dzisiejszy koncert muzyczny odbył się w iście kubańskich rytmach.
W poprzednim tygodniu grupa JEŻYKÓW pojechała na mini wycieczkę do miejscowego Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim.
Przedszkolaki z grupy IV dobrze wiedzą, jak być bezpiecznym na jezdni i w jej pobliżu.
W dniu 17 października przedszkolaki z grupy MOTYLKÓW uczestniczyły w wycieczce do Leśnej Osady w Kole.
Zajęcia dydaktyczne w grupie IV z wykorzystaniem materiału przyrodniczego.

Piątek 19 kwietnia 2024

Konrada, Leontyna, Werner, Leona, Włodzimierz, Irydion, Cieszyrad, Leon, Pafnucy