🥒🫑🫙
Grupa II „Motylki” spędziła dziś wspaniały dzień, przygotowując zapasy na zimę. Dzieci z zapałem robiły przetwory i kiszonki – wśród nich znalazły się ogórki i czerwona papryka. Było dużo radości, śmiechu i wspólnej zabawy! Przy okazji „Motylki” dowiedziały się także, że kiszonki to prawdziwa skarbnica zdrowia – pomagają chronić przed chorobami i wirusami.