Grupa III świętuje...
🎁🎈W tym szczególnym dniu świętowali nasi chłopcy, zabawy muzyczno-ruchowe oraz liczne konkursy, wywołały duży uśmiech na twarzach dzieci. Nie zabrakło również wspaniałych dyplomów i upominków dla wszystkich chłopców z grupy "Biedronek".
Życzymy wszystkiego co najlepsze!❤️
Życzymy wszystkiego co najlepsze!❤️