Dwa tygodnie pobytu w przedszkolu już za nami!
Drodzy Rodzice. Najbliższe zebrania grupowe odbędą się w terminach:
Cześć dzieciaki!  Miło nam powitać Was w nowym roku szkolnym :)
Oficjalnie rozpoczęliśmy upragnione WAKACJE :) Dziś żegnamy się z Wami, ale nie na długo - widzimy się 1 września. Z dziećmi zapisanymi na dyżur wakacyjny  spotkamy się w sierpniu :) Do zobaczenia. Piąteczka!
Wczoraj nasi najmłodsi wychowankowie z grupy I zaśpiewali i zatańczyli dla swoich Rodziców. Wielkie brawa maluszki
W dniu 15 czerwca wychowankowie grupy IV pożegnali przedszkole, młodszych kolegów i koleżanki, wychowawczynie oraz Panią Dyrektor. Zaprezentowali bogaty repertuar z okazji Dnia Rodziny. Z radością powitali WAKACJE.
W dniu 14 czerwca przedszkolaki zakończyły rok szkolny w prawdziwie wakacyjnych rytmach :)
W dniu 13 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego przedszkolaków z grupy SÓWEK, podczas którego dzieci pożegnały ulubione przedszkole, tym samym ogłaszając nadchodzące wkrótce wakacje...
W dniu 12 czerwca dzieci z grupy II wystąpiły dla Rodziców oraz zaprezentowały niezwykły recital połączony z pokazem mody w stylu "ECO".
Zapraszamy przyszłe przedszkolaki wraz z rodzicami na dwa spotkania adaptacyjne, które odbędą się w dniach 20 i 21 czerwca (tj. wtorek i środa) w godz. popołudniowych od 14.30 do 16.00 w sali obecnej grupy II

Poniedziałek 29 kwietnia 2024

Hugo, Bogusław, Robert, Piotr, Ermentruda, Paulin, Ryta, Augustyn, Roberta, Angelina, Wiktor, Katarzyna