Przyszłe przedszkolaki wraz z rodzicami zapraszamy na Dzień Otwarty, który odbędzie się w naszym przedszkolu w sobotę 29 kwietnia w godz. 10.00-12.00.
W dniu dzisiejszym dzieci z grupy III obchodziły Światowy Dzień Ziemi.
W dniu 18 kwietnia odbyły się w naszym przedszkolu warsztaty pszczelarskie, podczas których dzieci poznały tajemnice prawdziwej pasieki.
Tak maluszki spędziły ciepłe, wiosenne, piątkowe dopołudnie :)
W dniu 14 kwietnia przedszkolaki z grupy PSZCZÓŁEK udały się z wizytą do MBP na lekcję biblioteczną pt. "Dobre maniery".
Motyl kojarzy się przede wszystkim z pięknem, delikatnością i oczywiście z wiosną, czyli czasem, gdy wszystko wokół rozkwita i budzi się do życia.

W poniedziałek odbył się w naszym przedszkolu teatrzyk "Bajka wielkanocna".
Szanowni Rodzice ! Informujemy, że w dniach 27.03 – 7.04 2023 w naszym Przedszkolu organizowany jest Kiermasz Wielkanocny.
27-03-2023

Prace PSZCZÓŁEK

"Wiosna w błękitnej sukience, bierze krokusy na ręce..." - dzieci z grupy III przygotowują się na przyjście wiosny radosnej :)
27-03-2023