W dniu 17 lutego grupa MOTYLKÓW wybrała się do pobliskiej Miejskiej Biblioteki Publicznej.
W dniu 16 lutego przedszkolaki z grupy IV obchodziły Święto Babci i Dziadka.
W dniu 15 lutego grupa III zaprezentowała przepiękny występ artystyczny dedykowany przybyłym Babciom i Dziadkom.
Pizza jest jedną z najpopularniejszych potraw na świecie.
W dniu dzisiejszym nasze przedszkole odwiedziło mobilne planetarium.
W dniu dzisiejszym odbył się w naszym przedszkolu kolejny noworoczno-karnawałowy koncert muzyczny Filharmonii Łódzkiej. Tym razem dzieci poznały wygląd oraz brzmienie gitary elektrycznej.
Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. W zorganizowanym w naszym przedszkolu Balu Karnawałowym, dzieci wcieliły się w różne postacie bajkowe.
W dniu 19 stycznia odbył się w naszym przedszkolu teatrzyk pt. "Konik Garbusek".
Nasze placówka cyklicznie wspiera Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w naszym mieście.
Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci...

Wtorek 30 kwietnia 2024

Eutropiusz, Bartłomiej, Chwalisława, Lilla, Katarzyna, Afrodyzy, Afrodyzjusz, Afrodyzja, Jakub, Marian, Andrea, Piotr