Dzieci z grupy III oraz IV zabrały się za świąteczne prezenty. Przygotowały bożonarodzeniowe dekoracje - symbole z masy solnej oraz wykonały kartki świąteczne. Ponadto upiekły pierniczki, które własnoręcznie udekorowały i umieściły w świątecznych boxach :)
Meksykańskie rytmy rozbrzmiały dziś w naszym przedszkolu :)
Przerwa w pracy Przedszkola Samorzadowego nr 15 została ustalona na okres 01.07.2023 r. - 31.08.2023 r.
06-12-2022

#MIKOŁAJKOWELOVE

Witamy Cię Święty Mikołaju :)))
Pszczołki i Motylki napisały Listy do Świętego Mikołaja :)
W dniu 29 listopada odbył się w naszym przedszkolu teatrzyk pt. "Czarodziejskie okulary".
Dzieci z grupy IV również świętowały dzień Pluszowego Misia w swojej grupie :)
A tak Święto Pluszowego Misia obchodziły dzieci z grupy III
25 listopada przedszkolaki ze wszystkich grup w naszym przedszkolu uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.
W dniu 23 listopada dzieci z grupy SÓWEK pojechały do Fabryki Bombek Szkło-Dekor w Piotrkowie Tryb.

Wtorek 30 kwietnia 2024

Eutropiusz, Bartłomiej, Chwalisława, Lilla, Katarzyna, Afrodyzy, Afrodyzjusz, Afrodyzja, Jakub, Marian, Andrea, Piotr