Dziś odbył się w naszym przedszkolu już 3 koncert Filharmonii Łódzkiej - w roli głównej skrzypce.
"Tupie w trawie jakiś zwierz, toż to drepcze mały jeż".
Nasze przedszkole jak co roku wzięło udział w akcji "Szkoła do hymnu" polegającej na uroczystym odśpiewaniu "Mazurka Dąbrowskiego" o godzinie 11.11 w przeddzień uroczystości tj. 10.11.
W dniu 9 listopada dwoje wychowanków z grupy SÓWEK wzięło udział w Festiwalu "Jesień w wierszu i piosence" w PS nr 15 w Piotrkowie Trybuanslkim.
W dniu 8 listopada przedszkolaki z grupy II wzięły udział w zajęciach bibliotecznych pod hasłem "Moje miasto".
8 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Zdrowego Śniadania.
07-11-2022

Akcja "Tuszdopaki

Pusty tusz wrzuć do paki i dokarmiaj zwierzaki!:)
"Dynia tu, dynia tam, dynia krąży tu i tam"
Nadchodzi koniec jesiennych zbiorów, więc to najlepszy czas by ogłosić „Dzień Dyni” . W grupie IV święto to obchodziliśmy w piątek 4 listopada.
Dynia to bardzo zdrowe, urodziwe, wdzięczne i łatwe do współpracy warzywo – przekonały się o tym nasze przedszkolaki w piątek 28 października w czasie obchodów „Święta Dyni’’.

Piątek 19 kwietnia 2024

Konrada, Leontyna, Werner, Leona, Włodzimierz, Irydion, Cieszyrad, Leon, Pafnucy