W piątek dzieci aktywnie spędziły poranek. Świetnie bawiły się i rozwijały sprawność fizyczną podczas zajęć gimnastycznych z wykorzystaniem woreczków, obręczy oraz lasek.
Jak co roku nasze przedszkole przystąpiło do akcji charytatywnej Góra Grosza.
W dniu dzisiejszym dzieci z grupy III wraz z wychowawcą odwiedziły pizzerię „Sjesta ” w Piotrkowie Trybunalskim.
W dniu 19 października starszaki z grupy V wybrały się na spektakl pt. "Recepta na odwagę", który odbył sie w MOK-u w Piotrkowie Trybunalskim.
W dniu 19 października dzieci z grupy III obejrzały spektakl teatralny pt. "Recepta na odwagę", który odbył się w MOK-u w Piotrkowie Trybunalskim.
W dniu dzisiejszym odbył się w naszym przedszkolu drugi koncert Filharmonii Łódzkiej.
Dzieci z grupy IV odwiedziły pobliską bibliotekę. Tematem spotkania były "Dobre Maniery czyli jak dobrze się zachowywać".
Dzieci z grupy II dobrze wiedzą, że ruch to samo zdrowie :)
W dniu dzisiejszym grupa naszych najmłodszych wychowanków wybrała się na spacer w poblizu przedszkola.
Dzieci z grupy III malowały farbami do utworu "Jesień" A. Vivaldiego.

Piątek 26 kwietnia 2024

Marcelin, Klarencjusz, Spycimir, Klet, Marzena, Artemon