W dniu dzisiejszym odbył się w naszym przedszkolu teatrzyk kukiełkowy pt. "Piotruś Pan".
Tak bawiliśmy się na świeżym powietrzu, korzystając z pięknej pogody i uroków nadchodzącego lata :)
W dniu 3 czerwca troje dzieci z grupy IV wzięło udział w konkursie recytatorskim "Na scenie ósemki", za co otrzymały dyplomy.
W dniu 1 czerwca wychowankowie grupy IV pożegnali ukochane przedszkole a przywitali nadchodzące lato i upragnione wakacje prezentując przepiękny występ artystyczny pod czujnym okiem wychowawców.
W dniu 31 maja odbył się w naszym przedszkolu festyn z okazji Dnia Dziecka.
W dniu 1 czerwca przedszkolaki z grup II, III, IV i V wybrały się do kina Helios w Piotrkowie Trybunalskim na bajkę pt. "Igrzyska zwierząt".
Tak nasi najmłodsi wychowankowie świętowali Dzień Dziecka :)
W dniu 27 maja przedstawiciele z grupy V reprezentowali nasze przedszkole w XX edycji konkursu ekologicznego "W zgodzie z przyrodą" w Przedszkolu Samorządowym nr 12.
W dniu 19 maja przedszkolaki z grupy V pojechały na wycieczkę do Orientarium i Zoo w Łodzi.
W dniu 24 maja przedstawiciele z grupy V reprezentowali nasze przedszkole z konkursie matematycznym "MATEMATYKA NA TY", który odbył się w PS nr 19.

Czwartek 28 marca 2024

Aleksander, Doroteusz, Guntram, Renata, Ingbert, Joanna, Kastor, Malachiasz, Malkolm, Pryskus, Rogat