Z okazji okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia:
Dzieci z grupy IV rozwijały sprawność ruchową poprzez zabawy i ćwiczenia gimnastyczne z wykorzystaniem woreczków.
W dniu 08 kwietnia grupy III i IV pojechały na wycieczkę autokarową do Bajkowej Kawiarenki w Łodzi na przedstawienie pt. "Ada i Kosmitek".
W dniu 7 kwietnia odbył się w naszym przedszkolu teatrzyk wielkanocny pt. "Jak zając Kicek uratował święta".
W dniu dzisiejszym starszaki wybrały się do MOK-U w Piotrkowie Trybunalskim na spektakl teatralny pt. "Jaś i Małgosia" w wykonaniu aktorów teatru wrocławskiego.
Wychowankowie z grupy IV prężnie rozwijają ogólną sprawność ruchową poprzez stymulowanie rozwoju motoryki dużej w postaci ćwiczeń zręcznościowych z wykorzystaniem piłki.
Podczas zajęć matematycznych przedszkolaki z grupy IV doskonaliły umiejętność dodawania i odejmowania w zakresie 10 z wykorzystaniem sylwet jaskółek.
W dniach od 1 do 14 kwietnia odbędzie się w naszym przedszkolu kiermasz ozdób wielkanocnych, podczas którego będzie można zakupić ozdoby oraz wytwory świąteczne wykonane przez naszych wychowanków własnoręcznie lub z niewielką pomocą wychowawców.
Starszaki pożegnały zimę wierszem, a powitały wiosnę piosenką...
Tak przedszkolaki z grupy II powitały w dniu dzisiejszym panią wiosnę :)

Sobota 27 kwietnia 2024

Felicja, Anastazy, Marcin, Zyta, Piotr, Teofil, Andrzej, Kanizjusz, Bożebor