Przedszkolaki z grupy II odwiedziły dziś pobliski plac zabaw.
"Mam serduszko, wielkie serce, spójrz, jakie czerwone..." - 14 lutego 2014 roku był dla dzieci z II grupy prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni.
Wychowankowie grupy III zainspirowani zimą, szybko zabrali się do pracy, czego efektem są przepiękne prace plastyczne :)
Zimowy czas również natchnął naszych starszych wychowanków do tworzenia fantastycznych prac oraz bożonarodzeniowych ozdób i dekoracji.
U naszych młodszych przedszkolaków również zima zagościła...
Do naszych najmłodszych wychowanków również przybyła już Pani Zima, która jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki sypnęła śnieżnymi pomysłami na ciekawe zabawy plastyczne ;)
Przyszła zima biała a wraz z nią ciekawe pomysły na prace plastyczne :)
Wspólne słuchanie autorskiej bajki pani Małgorzaty Skibińskiej wraz z dziećmi z grup IV i III.
Matematyka w zabawie, to najlepszy sposób na naturalne przyswojenie podstaw z tej dziedziny nauki. Dzieci z grupy IV uwielbiają zabawy matematyczne z wykorzystaniem patyczków, kolorowych klocków czy szablonów z cyferkami: dodawanie i odejmowanie, układanie figur geometrycznych, utrwalanie pojęć: zbiór oraz znaków <,> i =.
Każde dziecko uwielbia zabawę, dlatego w codziennej aktywności warto uwzględnić tego typu ćwiczenia. Przedszkolaki z grupy II są najlepszym przykładem tego, że ruch i ćwiczenia fizyczne wpływają korzystnie na samopoczucie, ułatwiają radzenie sobie ze stresem, poprawiają kondycję oraz ogólną sprawność fizyczną najmłodszych.

Czwartek 09 maja 2024

Karolina, Hiob, Grzegorz, Mikołaj, Beat