Dowolne zabawy konstrukcyjne z wykorzystaniem dużych klocków gimnastycznych to jedna z bardziej lubianych aktywności dzieci z grupy II :)
Ćwiczenia gimnastyczne oraz zabawy z szarfami rozwijające ogólną sprawność fizyczną dzieci.
Tego dnia przedszkolaki z grupy IV uczestniczyły w różnych zabawach z gazetami.
25-01-2022

Bal karnawałowy

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka – w takiej atmosferze bawiły się dzieci 25 stycznia podczas balu karnawałowego. Przedszkolaki z dumą prezentowały bajeczne stroje. Z wielką ochotą uczestniczyły  w tańcach, zabawach i konkursach.
22-01-2022

Przekaż 1% podatku

DRODZY RODZICE. Zwracamy się do Was z prośbą o przekazanie 1% podatku na rzecz naszego przedszkola.
Program artystyczny starszaków z grupy V z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Z okazji Dnia Babci i Dziadka wychowankowie z grupy IV zaprezentowali występ artystyczny.
Przedszkolaki z grupy II tak uczciły Dzień Babci i Dziadka ;)
Występ artystyczny dzieci z grupy III z okazji Dnia Babci i Dziadka.
21-01-2022

Mamy Facebook :)

Z przyjemnością informujemy, iż ruszyła nasza oficjalna strona na Facebooku.

Czwartek 09 maja 2024

Karolina, Hiob, Grzegorz, Mikołaj, Beat