Tak przedszkolaki z grupy II powitały w dniu dzisiejszym panią wiosnę :)
Podczas zajęć matematycznych przedszkolaki z grupy IV porównywały różne  pojemności naczyń np. kubka, butelki; oceniały najpierw "na oko", potem poprzez przelewanie wody z jednego naczynia do drugiego, ile mieści się wody w danym naczyniu.
14-03-2022

PODZIĘKOWANIE

Drodzy Rodzice! Serdecznie DZIĘKUJEMY za zaangażowanie, wielkie serce i okazane wsparcie dla naszej zbiorki, za dary, które przekazaliście na rzecz poszkodowanych w konflikcie zbrojnym na Ukrainie
Przedszkolaki z najstarszej grupy pojechały na wycieczkę do Figloraju "Eden" w Piotrkowie Trybunalskim.
Podczas zajęć matematycznych, przedszkolaki z grupy II utrwaliły znajomość figur geometrycznych oraz doskonaliły umiejętność przeliczania zgodnie z możliwościami dzieci. Ponadto układały proste sylwety np. dom, pajac, drzewo, auto z wykorzystaniem klocków Dienesa.
Dzieci z grupy IV doskonaliły koordynację ruchową oraz zmysł równowagi podczas ćwiczeń sprawnościowych jak chodzenie po linie.
W dniu 1 marca dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w seansie edukacyjnym w mobilnym planetarium „Mój kosmos”.
Szanowni Państwo! Społeczność Przedszkola nr 15 w Piotrkowie Trybunalskim wspólnie z grupą "Widzialnej Ręki Piotrków Trybunalski" oraz "Stowarzyszeniem HARC" czuje się zobowiązana do niesienia pomocy i wsparcia ukraińskim Dzieciom, Ukrainkom i Ukraińcom.
W dniu 24 lutego odbyły się zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej zorganizowane dla wszystkich przedszkolaków przez Lider Medical - Centrum Szkoleniowe Ratownictwa Medycznego.
Podczas zajęć matematycznych dzieci z grupy IV utrwaliły nazwy i wygląd figur geometrycznych przy użyciu klocków konstrukcyjnych - słomek.

Poniedziałek 06 maja 2024

Judyta, Ewodia, Teodor, Gościwit, Benedykta, Ewodiusz, Jurand, Jan, Jakub, Dawid, Miłodrog, Małgorzata, Domagniew, Placyd