Z okazji Dnia Babci i Dziadka wychowankowie z grupy IV zaprezentowali występ artystyczny.
Przedszkolaki z grupy II tak uczciły Dzień Babci i Dziadka ;)
Występ artystyczny dzieci z grupy III z okazji Dnia Babci i Dziadka.
21-01-2022

Mamy Facebook :)

Z przyjemnością informujemy, iż ruszyła nasza oficjalna strona na Facebooku.
W dniu 16 grudnia dzieci uczęszczające na koło muzyczno-teatralne zaprezentowały przygotowany we współpracy z wychowawczyniami grupy IV bożonarodzeniowy występ artystyczny połączony ze wspólnym kolędowaniem.
"Boże Narodzenie przychodzi cichutko. Posłuchaj jak stuka kolęda w serduszko…”
W dniu 15 grudnia odbył się w naszym przedszkolu teatrzyk przedstawiający bajkę pt. "Zimowa opowieść".
Przyszła zima biała...i jest pierwszy bałwanek :)
Nasi wychowankowie z dużym zaangażowaniem zbierali karmę dla bezdomnych zwierząt.
Święty Mikołaj odwiedził przedszkolaków z grupy II, którzy przyjęli tego siwobrodego jegomościa z wielkim entuzjazmem :)

Niedziela 19 maja 2024

Celestyn, Potencjana, Potencjanna, Kryspin, Bernarda, Piotr, Iwo, Pękosław, Mikołaj, Augustyn, Pudencjana, Pudencjanna