Tak oto wychowankowie z grupy IV powitali długo wyczekiwanego gościa:)
Dziś z okazji Mikołajek mury zamku w Piotrkowie Trybunalskim odwiedziły przedszkolaki z grup III i IV.
Tak grupa naszych najmłodszych wychowanków przywitała dziś w przedszkolu Świętego Mikołaja :)
Przedszkolaki z grupy II rozpoczęły przygotowania do powitania Świętego Mikołaja w postaci wykonania przy pomocy farb mikołajkowych czapek oraz wspólnej dekoracji tablic grupowych :)
Serdecznie dziękujemy!!! Wszystkim uczestnikom, ich wychowawcom oraz rodzicom za udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie Recytatorskim "Polscy poeci dzieciom".
Pod koniec listopada wychowankowie z grupy V uczestniczyli w warsztatach malowania szklanych bombek.
Serdecznie dziękujemy wszystkim laureatom oraz ich rodzinom za udział w konkursie.
Tak dzieciaki z grupy V świętowały Dzień Pluszowego Misia :)
W dniu 25 listopada przedszkolaki z grupy najmłodzej świętowały Dzień Pluszowego Misia :)
W dniu 25 listopada dzieci z grupy II obchodziły Święto Pluszowego Misia :)

Poniedziałek 20 maja 2024