Pierwsze dni maluszków w przedszkolu

Dwa tygodnie pobytu w przedszkolu już za nami!
Dla maluszków to dopiero początek wielkiej przygody. Dla wielu dzieci i ich rodziców było to niezwykłe przeżycie. Nowe otoczenie, zabawki, wspólne zabawy integracyjne i serdeczne rozmowy niewątpliwie miały wpływ na trudną acz owocną adaptację najmłodszych przedszkolaków z grupy BIEDRONEK.
Z każdym dniem dzieci stają się coraz bardziej samodzielne – wzajemnie się poznają, co sprawia, że ich zabawa jest radosna i pomysłowa. Pierwsze dni były intensywne i pełne wrażeń – wspólne spacery, pobyt na placu zabaw, zajęcia plastyczne, gry i zabawy ruchowe a także nauka wierszyków i piosenek. Gratulujemy dzielnym maluchom oraz równie dzielnym rodzicom. Na dowód, że w przedszkolu jest fajnie kilka zdjęć w galerii.