Nasze przedszkole włączyło się w akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej „SZKOŁA PAMIĘTA”. Celem akcji było uwrażliwienie młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o ludziach, bohaterach, którzy związani byli z historią naszego regionu, naszej społeczności.
Nasze przedszkolaki odwiedziły cmentarz w ramach akcji "SZKOŁA PAMIĘTA"
Proszę określić gdzie leży problem:
Ostatnie aktualności
- Horyzonty Cyfrowych Kompetencji
- ❤️ Zakończenie roku szkolnego w gr....
- 🥰 Zakończenie roku szkolnego w gr....
- Spartakiada sportowa. 🏆🥇
- 🥹Zakończenie roku szkolnego w gr....
- 🥳 Zakończenie roku szkolnego w gr....
- 🌈🥰DZIEŃ DZIECKA 👶 🌈❤️
- Wyjazd gr. IV do Miejskiej Biblioteki...
- XXX Edycja Festiwalu „Wiosna w...
- Wycieczka gr. I do Dobronianki. ☺️