Pszczółki wzięły udział w konkursie „W zgodzie z przyrodą”.
Udział Julki i Natalki z grupy V w konkursie "W zgodzie z przyrodą"
Proszę określić gdzie leży problem:
Ostatnie aktualności
- Horyzonty Cyfrowych Kompetencji
- ❤️ Zakończenie roku szkolnego w gr....
- 🥰 Zakończenie roku szkolnego w gr....
- Spartakiada sportowa. 🏆🥇
- 🥹Zakończenie roku szkolnego w gr....
- 🥳 Zakończenie roku szkolnego w gr....
- 🌈🥰DZIEŃ DZIECKA 👶 🌈❤️
- Wyjazd gr. IV do Miejskiej Biblioteki...
- XXX Edycja Festiwalu „Wiosna w...
- Wycieczka gr. I do Dobronianki. ☺️