20-03-2023

Dyżur wakacyjny

Szanowni Rodzice! Zapraszamy do zapoznania się z zasadami dotyczącymi zapisywania dzieci na dyżur wakacyjny.

14-03-2023

Teatr Iluzji

W dniu 14 marca zawitał do naszego przedszkola Teatr Iluzji i Magii.
W sobotę 11 marca odbył się w naszym przedszkolu Dzień Otwarty. W tym dniu gościliśmy dzieci, które 1 września będą prawdziwymi przedszkolakami oraz ich rodziców.
Dziewczynki z MOTYLKÓW również obchodziły dziś swoje marcowe święto :)
W dniu 8 marca dziewczynki z grupy JEŻYKÓW obchodziły swoje święto :)
W dniu 2 marca przedszkolaki z grupy MOTYLKÓW wybrały sie na wycieczkę do MEDIATEKI w Piotrkowie Trybunalskim.
Dwoje przedszkolaków z grupy III i IV wzięło udział w Konkursie Recytatorskim "Na scenie ósemki", zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 8 w Piotrkowie Trybunalskim.
Drodzy Rodzice! Rekrutacja uzupełniająca do przedszkola na rok 2024/2025 odbywać się będzie w dniach od 04.05 - 08.05.
Korzystając z pięknej pogody starszaki z grupy IV wybrały się na pobliski plac zabaw.
W dniu dzisiejszym odbyła się kolejna audycja Filharmonii Łódzkiej, której główną bohaterką tym razem była perkusja elektryczna.

Środa 01 maja 2024

Jeremiasz, Berta, Briok, Jeremi, Józef, Aniela, Floryna, Lubomir, Jakub, Tamara, Maja