Prace JEŻYKÓW

"Maszeruje wiosna a ptaki wokoło, lecą i świergocą głośno i wesoło..." - przedszkolaki z grupy II z niecierpliwością oczekują nadejścia Pani Wiosny :)

Prace SÓWEK

"Wiosna, wiosna dziś na łące, powitalny będzie koncert..." - starszaki z grupy V ochoczo witają Panią Wiosnę.

Prace ŻABEK

"Była sobie żabka mała re re kum kum..." - Pani Wiosna powoli zagościła w maluszkach :)

Prace MOTYLKÓW

"Kiedy wiosna przyjdzie do nas roześmiana i zielona..." - tak przedszkolaki z grupy IV witają Panią Wiosnę :)
24 marca przedszkolaki z grupy I obchodziły Międzynarodowy Dzień Gofra.
Nasi najmłodsi wychowankowie z grupy I  z dużym zaangażowaniem przygotowują wielkanocne ozdoby na kiermasz.
Korzystając z pięknej marcowej, wiosennej pogody, grupa naszych najmłodszych wychowanków również wybrała się na spacer w poblizu przedszkola celem obserwacji otaczającej przyrody.
W dnu 22 marca odbył się wiosenny koncert muzyczny, podczas którego przedszkolaki poznały wygląd oraz brzmienie instrumentów dętych.
Dzieci z grupy II wybrały się na pierwszy wiosenny spacer w pobliżu przedszkola celem obserwacji wiosennej przyrody. Odwiedziły również MBP, w tórej uczestniczyły w prelekcji nt. wiosny.
W dniu 21 marca przedszkolaki z grupy PSZCZÓŁEK powitały barwnie i radośnie Panią Wiosnę:)

Poniedziałek 06 maja 2024

Judyta, Ewodia, Teodor, Gościwit, Benedykta, Ewodiusz, Jurand, Jan, Jakub, Dawid, Miłodrog, Małgorzata, Domagniew, Placyd