W dniu 22 maja dzieci z grupy PSZCZÓŁEK pojechały na wycieczkę autokarową do urokliwej wioski indiańskiej „TATANKA” w Solcy Małej w gminie Ozorków.
W dniu 17 maja odbył się w naszym przedszkolu międzyprzedszkolny konkurs wiedzy o bezpieczeństwie pod hasłem "Bezpieczny przedszkolak".
W dniu 12 maja, Nina G. z grupy IV, reprezentująca nasze przedszkole otrzymała wyróżnienie za udział w XIX edycji konkursu ekologicznego "W zgodzie z przyrodą", zorganizowanego przez Przedszkole Samorządowe nr 12 w Piotrkowie Trybunalskim.
W dniu 16 maja przedszkolaki z grupy MOTYLKÓW pojechały na wycieczkę autokarowa do Orientarium Zoo w Łodzi.
W dniu 12 maja starszaki z grupy SÓWEK pojechały na wycieczkę autokarową do Dinoparku w Kołacinku.
W dniu dzisiejszym odbył się w naszym przedszkolu kolejny Dzień Otwarty.
W dniu 26 kwietnia dwoje podopiecznych z grupy IV - Nina Gałkowska oraz Franciszek Staśkiewicz zajęło 1 miejsce w konkursie recytatorskim z elementami j. angielskiego.
Podczas dzisiejszego koncertu muzycznego dzieci poznały podstawowe kroki w stylu hip-hop.
24-04-2023

Dzień Ukraiński

W dniu 24 kwietnia obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Ukraiński, który zorganizowano z myślą o przedszkolakach pochodzących z Ukrainy.
21 kwietnia przedszkolaki z grupy IV świętowały Dzień Ziemi.

Poniedziałek 29 kwietnia 2024

Hugo, Bogusław, Robert, Piotr, Ermentruda, Paulin, Ryta, Augustyn, Roberta, Angelina, Wiktor, Katarzyna