"WITAJ LATO" - GRUPA BIEDRONEK POWITAŁA LATO PODCZAS UROCZYSTOŚCI Z OKAZJI DNIA RODZINY

W dniu dzisiejszym grupa BIEDRONEK z radością powitała lato i nadchodzące wakacje :)
Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, radości i smutków, uśmiechów i łez, podróży po porach roku szybko minęło, aż nadszedł czas zasłużonego odpoczynku.

Dzieci z grupy najmłodszej po raz pierwszy wystąpiły publicznie: śpiewały piosenki, recytowały wiersze, popisały się tańcem. To było pierwsze poważne wystąpienie maluszków, gromkie brawa rodziców oraz ich wsparcie pomogły dzieciom pokonać lęk, stres, zagubienie oraz niepewność.

Po części artystycznej przyszedł czas na wręczenie rodzicom prezentów z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci natomiast otrzymały pamiątkowe dyplomy ukończenia grupy I.

Oczywiście na zakończenie czekała dzieci prawdziwa uczta - mega słodki poczęstunek, czyli to co dzieciaki lubią najbardziej ;)